Yürüyen merdivende dehşet! Kurtarmak için bacağını kestiler

649d81d486b24730cc948dbc.jpg

İsmi açıklanmayan 57 yaşındaki bir kadın Tayland'ın başkenti Bangkok'da dehşeti yaşadı. Don Mueang Havalimanı'ndan güneydeki Nakhon Si Thammarat eyaletine giden kadının sol bacağı yürüyen merdivende ilk önce valizine sonra da mekanizmaya takıldı.

'Sevgilim beni annemle aldattı' diye video çekti, sosyal medya yıkıldı

DOKTORLAR DİKEMEDİ


Yürüyen merdiven kadının kaslarını tendonunu ve kemiğini yırtarken, çevredekiler apar topar merdiveni kapatmaya çalıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ise kadını kurtarmak için bacağını kesti. Yapılan işlem sonrası hastaneye kaldırılan kadının bacağı gittiği ilk yerde dikilemedi.

Gidilen bir diğer hastanede de sonuç alınmadı. Havaalanı yetkilileri, kazanın nedenini belirlemek için bir soruşturma emri verdi.

649d80c986b24730cc948db8.jpg


'Mini şort çetesi'nden hain tuzak! Sayıları bir anda arttı

HAVALİMANINDAN AÇIKLAMA GELDİ


Don Mueang Havalimanı'ndan yapılan açıklamada, 'Don Mueang Havalimanı müdürü ve yönetim, tedaviyi takip etmek için hastayı ziyaret etti ve Bhumibol Hastanesi sağlık ekibinden şu anda tedavi görmekte olduğu bilgisini aldı' denildi ve kadının sağlık masraflarının karşılanacağı açıklandı.

649d811486b24730cc948dba.jpg


ÖZEL EKİP KURULDU


Öte yandan yerel basında çıkan haberlere göre yürüyen merdivendeki sorunu incelemek için polis tarafından özel bir mühendis ekibi görevlendirildi. Söz konusu ekip durumu araştırırken havalimanındaki bütün merdivenler geçici olarak durduruldu.

11 saat sonra havasızlıktan öldü: 'Beni aldattığında böyle hissediyorum'
Liseden eski sevgilisiyle yakaladı! 7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf
Birlikte olduğu kadın evli çıktı! Kocası işten erken dönünce camdan sarktı
 
Üst Alt