Twitter'a kullanıcıları kızdıran güncelleme! Elon Musk açıkladı

64a066c386b2442f1050511a.jpg

Sosyal medya platformu Twitter'ın birçok kullanıcısı, "kullanım limiti aşıldı" uyarısıyla karşılaştı. Ana sayfa akışında ve profillere erişimde sorun yaşandı. Twitter'ın sahibi Elon Musk Twitter’daki manipülasyonları önlemek için geçici sınırlar getirdiklerini açıkladı.

Musk yaptığı açıklamada, "Doğrulanmış hesaplar günde 6000 tweet, doğrulanmamış hesaplar günde 600 tweet, yeni ve doğrulanmamış hesaplar ise günde 300 tweet görüntüleyebilecek." ifadelerini kullandı.

Musk'ın Twitter'a yeni yaptığı güncelleme kullanıcılar tarafından tepkiyle karşılandı.


Elon Musk ile Mark Zuckerberg kafes dövüşü yapacak! Düellonun yeri belli oldu


ZUCKERBERG'E AÇIK ADRES VERDİ

Teknoloji milyarderleri Elon Musk ile Mark Zuckerberg’in “kafes dövüşü yapacaklarını” açıklamalarının ardından bu dövüşün İtalya’daki antik amfitiyatro Kolezyum’da gerçekleşebileceği iddia edildi.

Antik Roma’da gladyatör müsabakalarının da yapıldığı yaklaşık 2 bin yıllık Kolezyum’un iki milyarderin kavgasına sahne olabileceği iddiası Elon Musk’ın kendisi tarafından ortaya atıldı. Musk, sahibi olduğu Twitter’da paylaştığı mesajda, “Dövüşün Kolezyum’da olma ihtimali var” dedi. ABD merkezli bazı haber siteleri de İtalya Kültür Bakanlığı’ndan, Facebook, Instagram ve WhatsApp’ın da dahil olduğu Meta şirketinin patronu Zuckerberg’e bu yönde bir teklif gittiğini iddia etti.
 
Üst Alt