Savcı Sayan’ın acı günü! 'Seni unutmayacağız'

64a2cbc186b24461d0bd5d6e.jpg

Tutak ilçesinde, 9 Haziranda yapılan bir düğünde maganda kurşunu ile başından ağır yaralanan Ali Sayan (20), tedavi gördüğü Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesinden ambulans uçakla Ankara'ya gönderilmişti. Yaklaşık 25 gündür burada yapılan bütün müdahalelere cevap vermeyen Sayan, yaşam mücadelesini kaybetti.

Ağrı Eski Belediye Başkanı Sacı Sayan, yeğeninin yaşam mücadelesini kaybetmesine ilişkin, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“İnna Lillâhi ve İnnâ İleyhi Raciûn. Katıldığı bir düğünde kafasına isabet eden bir maganda kurşunuyla ağır yaralanan 20 yaşındaki yeğenim Ali Sayan 25 gündür yaşam mücadelesi veriyordu. Bugün Hak’kın rahmetine kavuştu. Cenazemizi yarın öğle namazını müteakip Ağrı/Tutak/Yukarı Kargalık köyümüzde defin edeceğiz. Taziyemiz Köyde devam edecektir. Acımız büyük. Güle güle canım yeğenim.. Hayatının baharında ve bizim baharımızda bizi bırakıp gittin. Seni unutmayacağız. Mekanın cennet olsun.. 25 Günlük hastane sürecinde bizi bir an olsun yalnız bırakmayan başta Sağlık bakanımız Sayın Fahrettin Koca olmak üzere Ağrı ve Ankara Bilkent Şehir hastanesi sağlık emekçilerine ve bütün dostlara minnettarız.. Lütfen Ali’mizin ruhuna bir Fatiha okur musunuz”

64a2cbd986b24461d0bd5d71.jpg
 
Üst Alt