Yer: Karaman! Silahla vurdu, başında sigara içti

63145ff586b24516a82d20b7.jpg

Olay, dün saat 10.00 sıralarındaFenari Mahallesi 293'üncü Sokak'ta meydana geldi. Hayrettin A., evine doğru giderken 7 yıldır aralarında husumet olan Zekeriya K. ile karşılaştı. Tarafların tartışması kavgaya döndü. Zekeriya K. üzerindeki bıçakla Hayrettin A.'yı 2 yerinden bıçakladı. Hayrettin A. da tabancayla Zekeriya K.'nin üzerine4 el ateş etti. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ambulanslarla Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

KAVGA ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Kavga anı bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Güvenlik kamerasındaki görüntülerdeZekeriya K.'nin belindeki bıçağı, Hayrettin A.'nın da tabancayı çıkartıp tartışmaya başladığı görülüyor. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle Zekeriya A., bıçakla saldırıp birlikte yere düştüğü Hayrettin A.'yı yaraladı. Hayrettin A. da tabancayla önce2 el, ayağa kalktıktan sonra da yineZekeriya K.'ye 2 el daha ateş etti.Hayrettin A. sigarasını yakıp bir süre yerde kanlar içinde yatan Zekeriya K.'yı izledi.

Kaldırıldıkları hastanede tedaviye alınan ikiliden Hayrettin A., dün gece taburcu olmasının ardından gözaltına alındı. Zekeriya K.'nin tedavisi sürüyor.

6314601586b24516a82d20bb.jpg
 
Üst Alt