MHP lideri Bahçeli'den önemli açıklamalar

6314ae6186b24516a82d254f.jpg

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:
Sivas'ta 'Aday belli, karar net' mitingimize katılan tüm kardeşlerimize şükranlarımı iletiyorum. Gözü olup görmeyen, kulağı olup duymayan, dili olup söylemeyenlere Cumhuriyet Meydanı en güzel cevabı veriyor. Allah sizden razı olsun.

YÜRÜDÜKÇE KORKAKLARI ÜRKÜTÜYORUZ

2023 yılında yapılacak seçimlerin ilk açık hava toplantısını Sivas'ta yapıyor, kampanyayı buradan başlatıyoruz. 4 Eylül 1919'da Cumhuriyet'e giden yolun ilk adımı nasıl burada atılmışsa biz de benzer bir adım atıyor ve bu defa Cumhuriyetin 100. yıldönümüne yürüyoruz. Yürüdükçe korkakları ürkütüyoruz.

ALÇAKLIĞIN ŞEMASINDA DEĞİŞİKLİK GÖRÜLMEMİŞTİR

Zaman değişse de oyun aynıdır, alçaklığın şemasında değişiklik görülmemiştir. Zalimler Cumhuriyeti'mizin ilanına engel olamadılar. Binbir felaketi göğüsleyen vatan ve millet sevgisine zarar veremediler. Ne yapsalar boştur. Zira bağımsızlık Türk milletinin kaderiydi. Derdimiz milli bekamız egemenlik hakkımız.

GİZLEYECEK, SAKLAYACAK HİÇBİR ŞEYİMİZ YOK

2023 yılında adayımız belli, kararımız nettir. Bir buçuk yıldır kararsızlık içinde olanlar birbirlerine kazık atıp dursunlar. Düşmanlarla icazet arayışına koyulsunlar. Biz ne söyleyeceğimizi biliyoruz. Gizleyecek, saklayacak, hiçbir şeyimiz yok. Utanacağımız hiçbir ilişki ağımız yok. Haktan yanayız, hakikatten tarafız. Çiğ süt içmedik ki karnımız ağrısın. Ne demişsek onun ardındayız. Türkiye düşmanları ile düşüp kalkalar bizimle olamaz. Terör örgütleriyle iç içe olanlar bizimle aşık atamaz. Türk ve İslam değerlerine şaşı bakanlar bizim yanımıza bile yaklaşamaz.

HEDEFİMİZ AÇIK ARA SEÇİLMESİ

Tüm yollar 2023 seçimlerine açılıyor, vakit yaklaşıyor, çember daralıyor. Bizim kararımız nettir. Adayımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır. Hedefimiz Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açık ara tekrar seçilmesi ve TBMM'de milletvekili sayısı olarak da çok güçlü bir MHP grubu ve Cumhur İttifakı'nın tecelli etmesidir.

HİZMET AŞKIYLA DOĞRULUYORUZ

Allah şahittir ki başarmaya yemin ettik. Değerli vatandaşlarım. Fikriyatımızı ve siyasetimizi denetim altında tutan sıkı bir Allah korkusu ile mücadelemizi sürdürüyoruz. Milletimize hizmet aşkıyla yoğruluyoruz.

Yunanistan'da yer yerinden oynadı!
Orta Vadeli Program Resmi Gazete'de yayımlandı
 
Üst Alt